О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 5С-45/5
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение от 11 ноября 2015 года № 5С-42/2 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Буландынского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5078, опубликовано за № 50 от 11 декабря 2015 года в газете "Вести Бұланды Жаршысы"), признать утратившим силу.
2. Решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель 45 очередной сессии А.Алдабергенов
Секретарь районного маслихата Ш.Кусаинов

Бұланды аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 5С-45/5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Нормативті құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015 жылғы 11 қарашадағы № 5С-42/2 "Бұланды аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемелекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5078 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 50 "Бұланды Таңы" аудандық газеттінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Кезекті 45 сессияның төрағасы А.Алдабергенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Құсайынов