О признании утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 21 апреля 2016 года № а-4/64
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Егиндыкольского района:
постановление акимата Егиндыкольского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Егиндыкольскому району на 2016 год" от 03 декабря 2015 года № а-12/192 (зарегистрировано в Департамента юстиции Акмолинской области от 25 декабря 2015 года № 5141, опубликованного в районной газете "Егіндікөл" от 04 января 2016 года);
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов

Егіндікөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № а-4/64 қаулысы
Казақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің:
"Егіндікөл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" 2015 жылғы 03 желтоқсандағы № а-12/192 (Ақмола облысы Әділет департаментінде нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5141 тіркелген, 2016 жылғы 04 қаңтарда аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов