О признании утратившим силу некоторые постановления акимата Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 1 апреля 2016 года № а-4/126
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Ерейментауского района, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Нугманов
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "01" апреля 2016 года № а-4/126
Перечень признанных утратившими силу постановлений акимата Ерейментауского района
1. Постановление акимата Ерейментауского района от 21 февраля 2011 года № а-2/57 "Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно- исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 марта 2011 года № 1-9-168, опубликовано 26 марта 2011 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
2. Постановление акимата Ерейментауского района от 18 октября 2012 года № а-10/525 "О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 21 февраля 2011 года № А-2/57 "Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 ноября 2012 года № 3488, опубликовано 24 ноября 2012 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");
3. Постановление акимата Ерейментауского района от 23 октября 2013 года № а-10/522 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 21 февраля 2011 года № а-2/57 "Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 ноября 2013 года № 3898, опубликовано 7 декабря 2013 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау");

Ерейментау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № а-4/126 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "01" сәуір
№ а-4/126 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылардың тізбесі
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № а-2/57 қаулысы "Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2011 жылғы 10 ңаурызда № 1-9-168 тіркелген, 2011 жылғы 26 наурызда аудандық "Ереймен", Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
2. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қазандағы № А-10/525 қаулысы."Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/57 "Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2012 жылғы 14 карашада № 3488 тіркелген, 2012 жылғы 24 карашада аудандық "Ереймен", Ерейментау" газеттерінде жарияланған);
3. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қазандағы № а-10/522 қаулысы "Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № а-2/57 "Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2013 жылғы 28 карашада № 3898 тіркелген, 2013 жылға 7 желтоқсанда аудандық "Ереймен", Ерейментау" газеттерінде жарияланған);

4. Постановление акимата Ерейментауского района от 6 ноября 2015 года № а-11/550 "О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 21 февраля 2011 года № а-2/57 "Об установлении в Ерейментауском районе квоты рабочих мест для инвалидов, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 ноября 2015 года № 5096, опубликовано 9 декабря 2015 года в районных газетах "Ереймен", "Ерейментау").

4. Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қарашадағы № а-11/550 қаулысы "Ерейментау ауданында мүгедектер үшін, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/57 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2015 жылғы 27 карашада № 5096 тіркелген, 2015 жылғы 9 желтоқсанда аудандық "Ереймен", Ерейментау" газеттерінде жарияланған).