О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Енбекшильдерского района
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № а-2/32
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 21 декабря 2012 года № а-12/384 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3558, опубликовано 19 января 2013 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 8).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 27 сентября 2013 года № а-6/285 "О внесении изменения в постановление акимата Енбекшильдерского района от 21 декабря 2012 года № а-12/384 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3849, опубликовано 15 ноября 2013 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 111).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аутенова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Кииков

Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № а-2/32 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Ресупуликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № а-12/384 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 3558 болып тіркелген, 2013 жылдың 19 қаңтарда Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 8 газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі "Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № а-12/384 қаулысына өзгерту енгізу туралы" № а-6/285 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 3849 болып тіркелген, 2013 жылдың 15 қарашада Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 111 газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.К.Аутеновке жуктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қиықов