О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 22 августа 2016 года № 6С-4/11
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата от 17 марта 2014 года № 5С-32/6 "Об утверждении регламента Жаркаинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4093, опубликовано 18 апреля 2014 года в районных газетах "Целинное знамя", "Жарқайың тынысы").
2. Копию настоящего решения направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Д.Меджидов
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова

Аудандық мәслихат шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 тамыздағы № 6С-4/11 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 наурыздағы № 5С-32/6 "Жарқайың аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4093 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірінде "Жарқайың тынысы", "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің көшірмесі Ақмола облысының Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Д.Меджидов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова