О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 16 февраля 2016 года № а-1/34
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Жаксынского района:
постановление акимата Жаксынского района от 5 марта 2013 года № а-1/84 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3696, опубликовано 12 апреля 2013 года в газете "Жаксынский вестник");
постановление акимата Жаксынского района от 10 сентября 2013 года № а-8/311 "О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 5 марта 2013 года № а-1/84 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3822, опубликовано 11 октября 2013 года в газете "Жаксынский вестник").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К.Суюндиков

Жақсы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № а-1/34 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 наурыздағы № а-1/84 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3696 нөмірімен тіркелген, "Жақсы жаршысы" газетінде 2013 жылы 12 сәуірде жарияланған);
Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № а-8/311 "Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 наурыздағы № а-1/84 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3822 нөмірімен тіркелген, "Жақсы жаршысы" газетінде 2013 жылы 11 қазанда жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Л.Сейдахметоваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков