О признании утратившим силу решения районного маслихата от 25 июня 2015 года № 214 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12 февраля 2016 года № 263
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпункта 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 25 июня 2015 года № 214 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (Зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 4426, опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" № 26 от 14 июля 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь маслихата:
А. Кайрушев

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 маусымдағы № 214 "Пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 263 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 12 ақпандағы № 214 "Пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (әділет органдарында 2015 жылғы 9 шілдеде № 4426 санымен тіркелген, аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 26 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы:
А. Кайрушев