О признании утратившим силу нормативного правового акта
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 15 января 2016 года № 009
В соответствии со статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байганинского района от 03 июня 2015 года № 125 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4399, опубликованное в районном газете "Жем Сағыз " 15 июля 2015 года и в ИПС "Әділет" 14 июля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абитову Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М. Аккагазов

Нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 009 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Байғанин аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байғанин аудандық әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 03 маусымдағы № 125 "Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4399 болып тiркелген, 2015 жылдың 15 шілдеде аудандық "Жем Сағыз " газетiнде және 2015 жылдың 14 шілдесінде "Әдiлет" АҚЖ-де жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Ж. Абитовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған кезiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М. Аққағазов