О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Хромтауского района
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 26 января 2016 года № 18
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления Хромтауского района согласно приложения.
2. Направить копии данного постановления заинтересованным органам.
Аким района А.Усманагилев
Приложение
к Постановлению акимата
Хромтауского района
№ 18 от "26" января 2016 г.
Список постановлений "О признании утратившим силу некоторыхпостановлений акимата Хромтауского района"
Постановления №
Дата приҰма
Наименования постановлений
1

Хромтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 18 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" заңының 21-1 бабына сәйкес Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәкес Хромтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы.
2. Осы қаулының көшірмелері мүдделі органдарға жолдансын.
Аудан әкімі А.Усмангалиев
Хромтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "26" қаңтардағы
№ 18 қаулысына қосымша
"Хромтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" қаулылардың тізбесі
Қаулы №
Қабылдаған күні
Қаулының атауы
1

217
10.07.2015г
"Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Хромтау" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июлю 2015 года № 4440)
2
89
18.03.2015г
Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года (Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2015 года № 4265)
3
263

217
10.07.2015ж
"Хромтау қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы"
(Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 шілдеде № 4440 ) болып тіркелді
2
89
18.03.2015ж
"2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4265) болып тіркелді
3
263

24.08.2015г
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования по Хромтаускому району на 2015 год" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2015 года № 4520

24.08.2015ж
"Хромтау ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қыркүйекте № 4520 болып тіркелді