О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 февраля 2016 года № 273
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан" и статьей 21-1 Законом Республики Казакстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1) решение районного маслихата от 9 июня 2015 года № 216 "О повышении базовых ставок земельного и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району" (Зарегистрированного в ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4379, опубликованного в газете "Шежірелі өлке" 23 июля 2015 года № 31 (696))
2) решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 256 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Шалкарского района Актюбинской области"
3) решение районного маслихата от 22 января 2013 года № 58 Положение о Государственном учреждении "Аппарата Шалкарского районного маслихата"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Утегенов
Секретарь районного маслихата М. Жиенгазина

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе олысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 ақпандағы № 273 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 9 маусымдағы № 216 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4379 санымен тіркелген, "Шежірелі өлке" газетінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 31 (696) санымен жарияланған.
2) Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 256 Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін бекіту туралы
3) Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 58 "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесі туралы.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ж. Утегенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Жиенғазина