О признании утративших силу некоторых решений городского маслихата
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 60-247
В соответствии с подпунктом 1 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решения Капшагайского городского маслихата:
1) от 23 декабря 2009 года №174-33 "Об установлении базовых налоговых ставок на земли города Капшагай, Зареченского и Шенгельдинского сельских округов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2010 года № 2-2-99, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 15 января 2010 года № 2 (65);
2) от 22 декабря 2010 года №243-48 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года № 2-2-113, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 31 декабря 2010 года № 55 (118);
3) от 23 октября 2015 года № 54-224 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Капшагай" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 ноября 2015 года № 3586, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 4 декабря 2015 года № 49 (354).
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата А. Ефименко
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 60-247 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қапшағай қалалық мәслихатының:
1) 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласы, Заречный және Шеңгелді ауылдық округтерінің жерлеріне базалық салық ставкаларын белгілеу туралы" № 174-33 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 14 қаңтарда № 2-2-99 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 2 (65) жарияланған);
2) 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы" № 243-48 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 2-2-113 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 55 (118) жарияланған);
3) 2015 жылғы 23 қазандағы "Қапшағай қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" №54-224 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 26 қарашада № 3586 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 49 (354) жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қапшағай қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Ефименко
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ахметтаев