О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 45-280 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аксускому району"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 50-302
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 45-280 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 декабря 2015 года за № 3600, опубликовано в Аксуской районной общественно-политической газете "Аксу онири" № 52 (9788) "О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аксускому району".
Председатель сессии Д. Мухаметшарулы
Секретарь маслихата С. Серпербаев

Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Ақсу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 45-280 нөмірлі шешімнің күшін жою туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпанның № 50-302 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Респбуликасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекетттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 10 желтоқсанда № 3600 болып тіркелді, Ақсу аудандық "Ақсу өңірі" қоғамдық-саяси газетінің № 52 (9788) санында жарияланған) "Ақсу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 45-280 шешімінің күші жойылсын.
Сессия төрағасы Д. Мұхаметшарұлы
Мәслихат хатшысы С. Серпербаев