О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 01 октября 2015 года № 48-282 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Талгарскому району"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 26 января 2016 года № 53-300
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 01 октяября 2015 года № 48-282 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Талгарскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 ноября 2015 года за номером 3546, опубликованного в районной газете "Талгар" № 50 (4181) от 27 ноября 2015 года).
Председатель сессии
районного маслихата Ж.Енкебаев
Секретарь
районного маслихата Д.Тебериков

Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 01 қазандағы "Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 48-282 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 53-300 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 01 қазандағы "Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 48-282 (2015 жылдың 12 қарашасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3546 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада аудандық № 50 (4181) "Талғар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Еңкебаев
Аудандық мәслихаттың
[атшысы Д.Теберіков