О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 18 мая 2004 года № 10/04 "О мероприятиях по недопущению заболевания животных и людей бешенством"
Постановление акимата Карагандинской области от 19 января 2016 года № 03/04
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 18 мая 2004 года № 10/04 "О мероприятиях по недопущению заболевания животных и людей бешенством" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1548, опубликовано 22 июня 2014 года в газете "Индустриальная Караганда" № 72 (20003).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков

Қарағанды облысы әкімдігінің 2004 жылғы 18 мамырдағы № 10/04 "Адамдар мен жануарлардың құтырмамен ауруына жол бермеу жөніндегі шаралар туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 03/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексіне сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2004 жылғы 18 мамырдағы "Адамдар мен жануарлардың құтырмамен ауруына жол бермеу жөніндегі шаралар туралы" № 10/04 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1548 болып тіркелген, 2004 жылғы 22 маусымдағы № 72 (20003) "Индустриальная Караганда" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков