О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 15 мая 2013 года №14/120
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/29
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании письма департамента юстиции Карагандинской области от 07 апреля 2016 года № 8-3/1608 Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 15 мая 2013 года № 14/120 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Жезказган" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно- правовых актов за номером 2342, опубликованное 14 июня 2013 года № 23 (7827) в газете "Сарыарқа" и 14 июня 2013 года № 23 (372) в газете "Жезказганская правда").
Председатель сессии Х.Болен
Секретарь
городского маслихата
С.Медебаев

Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 14/120 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/29 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әділет департаментінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 8-3/1608 хаты негізінде Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 14/120 Жезқазған қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2342 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 14 маусымдағы № 23 (7827) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 14 маусымдағы № 23 (372) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Х. Бөлен
Қалалық мәслихаттың
Хатшысы
С. Медебаев