О признании утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 2 апреля 2015 года № 13/1 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Темиртау"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 10 марта 2016 года № 10/1
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 2 апреля 2015 года № 13/1 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3169, опубликовано 5 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 8 мая 2015 года в газете "Құрыш қала kz", № 18).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Темиртау" Куринную Татьяну Михайловну.
Аким города Г. Ашимов

Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 13/1 "Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 10/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 13/1 "Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3169 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 8 мамырда № 18 "Құрыш қала kz" газетінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Теміртау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
Қала әкімі Ғ. Әшімов