О признании утратившим силу решение акима города Кызылорда от 09 ноября 2015 года № 418 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 30 марта 2016 года № 452
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким города Кызылорды РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение акима города Кызылорда от 09 ноября 2015 года № 418 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5219, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 25 ноября 2015 года за № 47, в газете "Ақмешіт ақшамы" от 25 ноября 2015 года за № 92-93 и в информационно-правовой системе "Әділет" от 25 ноября 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 418 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 452 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қызылорда қаласы әкімінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 418 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5219 нөмірімен тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетінде 2015 жылғы 25 қарашадағы №92-93, "Кызылорда Таймс" газетінде 2015 жылғы 25 қарашадағы №47 және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 25 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
ҚАЛА ӘКІМІ Н. НӘЛІБАЕВ