О признании утратившими силу некоторых решении Жалагашского районного маслихата
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 4-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года “О правовых актах” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решении Жалагашского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель 4 сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
СУЛЕЙМЕНОВ К. ЕСПАНОВ М.
Приложение
к решению Жалагашского
районного маслихата
от 29 июня 2016 года №4-10
Перечень утративших силу некоторых решений Жалагашского районного маслихата
1. Решение Жалагашского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 29-3 “Об утверждении Регламента Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4620, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 27 марта 2014 года);
2. Решение Жалагашского районного маслихата от 25 июня 2014 года № 34-4 “Об утверждении Положения государственного учреждения “Аппарат Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4727, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 26 июля 2014 года);
3. Решение Жалагашского районного маслихата от 06 мая 2015 года № 44-7 “О внесении изменения в решение Жалагашского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 29-3 “Об утверждении Регламента Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5002, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 03 июня 2015 года).

Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-10 шешімі
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешім қосымшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының мәслихатының
4-сессиясының төрағасы хатшысы
К. СУЛЕЙМЕНОВ М. ЕСПАНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
2016 жылғы “29” маусымдағы
№ 4-10 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. “Жалағаш аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 29-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4620 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 наурызда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған);
2. “Жалағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 34-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4727 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдеде “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған);
3. “Жалағаш аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 29-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 44-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5002 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 маусымда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған).