О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 26 декабря 2013 года № 382 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий"
Постановление акимата Мангистауской области от 19 февраля 2016 года № 47
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 26 декабря 2013 года № 382 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода областных коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2354, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 8 февраля 2014 года)
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А.К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель
государственного учреждения
"Управление финансов
Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
19 февраль 2016 год

"Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 47 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Ќұжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 382 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2354 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 ақпанда "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.К. Рзаханов) бір апта мерзімде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының қаржы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
19 ақпан 2016 жыл