О признании утратившим силу решения акима области от 30 марта 2015 года № 4 "Об определении работ, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором"
Решение акима Костанайской области от 25 февраля 2016 года № 2
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Костанайской области от 30 марта 2015 года № 4 "Об определении работ, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5490, опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
А. Мухамбетов

Облыс әкімінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 4 "Мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және жүргізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстарды айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңы 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы әкімінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 4 "Мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және жүргізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстарды айқындау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 5490 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
А. Мұхамбетов