О признании утратившим силу решения маслихата от 31 марта 2015 года № 313 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 378
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата от 31 марта 2015 года № 313 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5574, опубликовано 15 мая 2015 года, № 19 в газете "Аманкелді арайы").
2. В установленном законодательством порядке направить копию настоящего решения в органы юстиции и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель внеочередной сессии
Олжагулова Ж.
Секретарь районного маслихата
Саматов А.

Мәслихаттың 2015 жылғы 31 наурыздағы № 313 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 378 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 31 наурыздағы № 313 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.       (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5574 болып тіркелген, 2015 жылы № 15 мамырдағы № 19 "Аманкелді арайы" газетінде жарияланды).
2. Заңмен белгіленген тәртіпте осы шешімнің көшірмесі әділет органдарына жолдансын және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Кезектен тыс сессия төрайымы
Ж. Олжағулова
Аудандық мәслихат хатшысы
Ә. Саматов