О признании утратившими силу постановлений акимата Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 16 марта 2016 года № 77
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Денисовского района от 22 февраля 2010 года № 34 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-149, опубликовано 7 мая 2010 года в газете "Наше время");
2) постановление акимата Денисовского района от 25 апреля 2011 года № 105 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-177, опубликовано 24 мая 2011 года в газете "Наше время");
3) постановление акимата Денисовского района от 14 мая 2012 года № 161 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-201, опубликовано 22 мая 2012 года в газете "Наше время").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Жаманов

Денисов ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылғаны деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 77 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Күші жойылған деп танылсын:
1) Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" 2010 жылғы 22 ақпандағы № 34 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9–8–149 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 мамырда "Наше время" газетінде жарияланған);
2) "Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 105 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-177 болып тіркелген, 2011 жылы 24 маусымда "Наше время" газетінде жарияланған).
3) "Қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай–ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2012 жылғы 14 мамырдағы № 161 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-201 болып тіркелген, 2012 жылы 22 маусымда "Наше время" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаманов