О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Джангельдинского района
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 26 января 2016 года № 14
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
1) Постановление акимата от 31 августа 2012 года № 194 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 25 сентября 2012 года № 3836,) опубликовано 16 октября 2012 года в районной газете "Біздің Торғай");
2) Постановление акимата от 17 августа 2015 года № 128 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 25 августа 2015 года № 5837, опубликовано 15 сентября 2015 года в районной газете "Біздің Торғай").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Кенжегарин

Жангелдин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 14 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Әкімдіктің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 194 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 3836 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 қазандағы "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған);
2) Әкімдіктің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 128 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 25 тамыз № 5837 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қыркүйекте "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин