О признании утратившим силу постановления акимата района от 4 августа 2014 года № 299 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29 июня 2016 года № 165
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 4 августа 2014 года № 299 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5071, опубликовано 18 сентября 2014 года в газете "Айна").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Габдулин

Аудан әкімдіктің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 299 "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 165 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Руспубликасы Заңының 40- бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 299 "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5071 болып тіркелді, "Айна" газетінде 2014 жылғы 18 қыркүйегінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин