О признании утратившим силу постановления акимата Узункольского района от 26 июня 2014 года № 143 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 5 января 2016 года № 3
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Узункольского района от 26 июня 2014 года № 143 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4950, опубликовано 7 августа 2014 года в районной газете "Нұрлы жол").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                К. Сарсембаев

"Ұзынкөл ауданында төленетін қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы" Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 143 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 3 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұзынкөл ауданында төленетін қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4950 тіркелген, "Нұрлы жол" аудандық газетінде 2014 жылғы 7 тамызда жарияланған) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 143 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Сарсембаев