О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 19 января 2016 года № 14/1
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 29 ноября 2013 года № 405/13 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3651, опубликовано 31 декабря 2013 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья").
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 27 августа 2015 года № 255/8 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4708, опубликовано 2 октября 2015 года в газете "Регион.KZ").
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р.К.
Аким области К. Бозумбаев

Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 14/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілері қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 405/13 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсанда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы "Павлодар облысының жергілікті бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 255/8 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4708 болып тіркелген, 2015 жылгы 2 қазанда "Регион.kz" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев