О признании утратившим силу решения внеочередной XLVII – сессии Качирского районного маслихата V – созыва от 16 сентября 2015 года № 3/47 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Качирского районного маслихата"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 8 января 2016 года № 3/51
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение внеочередной XLVII–сессии Качирского районного маслихата V–созыва от 16 сентября 2015 года № 3/47 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Качирского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4722, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы" от 15 октября 2015 года № 41, "Заря" от 15 октября 2015 года № 41)
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата Качирского района Мадина Рината Кадырбековича.
Председатель сессии С. Баяндинов
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов

V сайланған Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі ХLVII кезектен тыс сессиясының "Качир аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3/47 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 қаңтардағы № 3/51 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі ХLVII кезектен тыс сессиясының "Качир аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3/47 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қазандағы № 41 "Тереңкөл тынысы", 2015 жылғы 15 қазандағы № 41 "Заря" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының аппарат басшысы Ринат Қадырбекұлы Мадинге жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Баяндинов
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов