О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 марта 2014 года N 52 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 21
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 марта 2014 года N 52 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года № 2697, опубликованное в газете "Первое слово" и "Бірінші сөз" 14 мая 2014 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев

"Ауылдық жерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметшілер болып табылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 52 қаулысының күшінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 21 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауылдық жерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметшілер болып табылатын денсаулық сақтау саласында, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан Шал ақын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 52 қаулысының күші жойылды деп танылсын. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 2697 болып тіркелді, "Первое слово" және "Бірінші сөз" газетінде 2014 жылы 14 мамырда жарияланды,
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев