О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 18 января 2016 года № 443-V
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и cтатьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" областной маслихат V созыва на внеочередной ХХХІХ сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решении Атырауского областного маслихата согласно приложения к данному решению.
2. Данное решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии С. Дюсенгалиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение к решению областного маслихата от 18 января 2016 года № 443-V
Перечень некоторых решений Атырауского областного маслихата признанных утратившими силу
1) Решение Атырауского областного маслихата от 19 октября 2005 года № 250-ІІІ "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке стоимости 1 квадратного метра земли города Атырау и схемы зонирования для целей налогообложения" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 2450 от 17 ноября 2005 года);
2) Решение Атырауского областного маслихата от 15 декабря 2014 года № 337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3075 от 8 января 2015 года);
3) Решение Атырауского областного маслихата от 13 марта 2015 года № 358-V "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3155 от 9 апреля 2015 года);
4) Решение Атырауского областного маслихата от 10 июня 2015 года № 374-V "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3244 от 10 июня 2015 года);
5) Решение Атырауского областного маслихата от 4 сентября 2015 года № 386-V "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3296 от 22 сентября 2015 года);
6) Решение Атырауского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 404-V "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3373 от 4 декабря 2015 года).

Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 443-V шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Дүйсенғалиев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 443-V шешіміне қосымша
Атырау облыстық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1) Атырау облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 қарашадағы № 250-ІІІ "Атырау қаласының 1 шаршы метр жер құнының базалық ставкасын түзету коэффициенттерін және салық салу мақсаты үшін аумақтарға бөлу кестесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылы 17 қарашада № 2450 тіркелген) шешімі;
2) Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 8 қаңтарда № 3075 тіркелген) шешімі;
3) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 358-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 9 сәуірде № 3155 тіркелген) шешімі;
4) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 374-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 7 шілдеде № 3244 тіркелген) шешімі;
5) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 386-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 22 қыркүйекте № 3296 тіркелген) шешімі;
6) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 404-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 4 желтоқсанда № 3373 тіркелген) шешімі.