О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 17 февраля 2016 года № 474-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" областной маслихат V созыва на внеочередной ХХХХ сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Атырауского областного маслихата:
1) Решение Атырауского областного маслихата от 27 декабря 2001 года № 177-ІІ "О переводе делопроизводства на государственный язык в Атырауской области" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 746 от 31 января 2002 года);
2) Решение Атырауского областного маслихата от 10 сентября 2014 года № 314-V "Об утверждении правил подготовки и проведения отопительного сезона в Атырауской области" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3018 от 21 октября 2014 года).
2. Данное решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии С. Куанышев
Секретарь маслихата С. Лукпанов

Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 474-V шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХХХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Атырау облыстық мәслихатының 2001 жылғы 27 желтоқсандағы № 177-ІІ "Атырау облысында іс жүргізуді мемлекеттік тілге көшіру туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылы 31 қаңтарда № 746 тіркелген) шешімі;
2) Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 314-V "Атырау облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 21 қазанда № 3018 тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Қуанышев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов