О признании утратившим силу решения районного маслихата (НГР-3322) № 279-V от 18 сентября 2015 года
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 306-V
Руководствуясь статьей 7 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии c пунктом 2 статьи 21-1 закона Республики Казахстан "Нормативно правовых актов" от 24 марта 1998 года Исатайскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Исатайского районного маслихата № 279-V от 18 сентября 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Исатайского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3322, опубликовано в № 45 от 12 ноября 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
2. Один экземпляр настоящего решения направить в Областной Департамент юстиции.
3. Один экземпляр настоящего решения направить для опубликования в газете "Нарын таны"
Председатель очередной ХХХV
сессии районного маслихата К. Нурманова
Секретарь районного маслихата Ж. Кадимов

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 279-V шешімінің (МТН-3322) күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 306-V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңының 7-бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" заңының 21-1 бабының 2 пункітіне сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 279-V "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау Әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттіәк тіркеу тізілімінде № 3322 санымен тіркелген, аудандық "Нарын таңы" газетінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 45 санында жарияланған). шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің бір данасы облыстық әділет Департаментіне жолдансын.
3. Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау үшін бір данасы аудандық "Нарын таңы" газетіне жолдансын.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХV сессиясы төрағасы
К. Нұрманова
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Кадимов