О признании утратившим силу решения районного маслихата от 18 ноября 2015 года № ХХХV-10 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кызылкогинского районного маслихата"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № XXXVII-2
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и на основании пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 18 ноября 2015 года № ХХХV-10 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кызылкогинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3386, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Кызылкога" № 51).
2. Настоящее решение опубликовать в районной газете "Кызылкога".
Председатель сессии: А. Есенжанов
Секретарь маслихата: Т. Бейскали

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қарашадағы № ХХХV-10 "Қызылқоға аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № XXXVII-2 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына сай, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қарашадағы №ХХХV-10 "Қызылқоға аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3386 санымен тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетіне 2015 жылдың 24 желтоқсанда № 51 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім аудандық "Қызылқоға" газетіне жариялансын.
Сессия төрағасы: А. Есенжанов
Мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали