О признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 8 сентября 2015 года № 56 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 16 марта 2016 года № 565
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 8 сентября 2015 года № 56 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3354, опубликовано 16 октября 2015 года в газете "Панорама Шымкента").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанбосынова Б.
Аким города Г.Абдрахимов

"Шымкент қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 56 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 565 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 56 "Шымкент қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3354 тіркелген, 2015 жылғы 16 қазанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Жанбосыновқа жүктелсін.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов