О признании утратившим силу решения Кентауского маслихата от 29 июня 2015 года № 236 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Кентауского городского маслихата корпуса "Б"" и решения Кентауского городского маслихата от 30 сентября 2015 года № 257 "О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 29 июня 2015 года № 236 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Кентауского городского маслихата корпуса "Б""
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 294
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 29 июня 2015 года № 236 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Кентауского городского маслихата корпуса «Б»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 июня 2015 года за № 3258, опубликовано 08 августа 2015 года в газете «Кентау» за № 32).
2. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 30 сентября 2015 года № 257 «О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 29 июня 2015 года № 236 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Кентауского городского маслихата корпуса «Б»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 октября 2015 года за № 3379, опубликовано 7 ноября 2015 года в газете «Кентау» за № 45).
Председатель сессии
городского маслихата                       Т.Садуов
Секретарь городского
маслихата                                  К.Сырлыбаев

""Б" корпусындағы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 236 шешімін және ""Б" корпусындағы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 236 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 257 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы № 294 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» Заңының 7-бабының 5-тармағына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. ««Б» корпусындағы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 236 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 3258 болып тіркелген, 2015 жылы 08 тамызда № 32 «Кентау Шұғыласы» газетінде жарияланған).
2. ««Б» корпусындағы Кентау қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 236 шешіміне өзгеріс енгізу туралы» Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 257 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 қазанда № 3379 болып тіркелген, 2015 жылы 7 қараша № 45 «Кентау Шұғыласы» газетінде жарияланған).
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            Т. Садуов
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    К. Сырлыбаев