О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 19 сентября 2016 года № 2251
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Усть-Каменогорска согласно приложению.
2. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок принять меры по извещению органа юстиции о признании утратившими силу постановлений акимата с приложением копии настоящего постановления.
3. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" в недельный срок принять меры по извещению источников официального опубликования о признании утратившими силу постановлений акимата с приложением копии постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шурманова Е.А.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от "19" сентября 2016 года
№ 2251
Перечень некоторых признанных утратившими силу постановлений акимата города Усть-Каменогорска
1. Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 28 января 2013 года № 5071 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2880, опубликовано 21 февраля 2013 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
2. Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 марта 2014 года № 4379 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 28 января 2013 года № 5071 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3237, опубликовано 1 мая 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск", 4 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 2251 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сай Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдік қаулыларының күші жойылды деп танылғандығы жөнінде хабарлау бойынша шаралар қабылдасын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми жариялау көздеріне қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдік қаулыларының күші жойылды деп танылғандығы жөнінде хабарлау бойынша шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Е.А. Шурмановқа жүктелсін.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев
Өскемен қаласы
әкімдігінің 2016 жылғы
"19" қыркүйек
№ 2251 қаулысына
қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 5071 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2880 тіркелген, 2013 жылдың 21 ақпанында "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 4379 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 5071 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 тіркелген, 2014 жылдың 1 ма-мырында "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде, 2014 жылдың 4 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

3. Постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 апреля 2016 года № 2 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 28 января 2013 года № 5071 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4548, опубликовано 2 июня 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка").
Руководитель аппарата
акима города Усть-Каменогорска Е. Шурманов

3. Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 5071 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4548 тіркелген, 2016 жылдың 2 мау-сымында "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
Өскемен қаласы әкімі
аппаратының басшысы Е. Шурманов