Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 20 марта 2015 года № 988 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2015 год по городу Уральск"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 1242
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в связи с приведением в соответствие законодательства Республики Казахстан, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска 20 марта 2015 года № 988 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2015 год по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3879, опубликованное 16 апреля 2015 года в газете "Жайық үні - Жизнь города" и 16 апреля 2015 в газете "Пульс города ").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М.К.
Аким города Н.Турегалиев

Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 988 "Орал қаласы бойынша 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 1242 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкестендіруге байланысты, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 988 "Орал қаласы бойынша 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3879 тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірдегі "Жайық үні - Жизнь города" газетінде және 2015 жылғы 16 сәуірдегі "Пульс города" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ.Сатыбалдиевке жүктелсін.
Қала әкімі Н.Төреғалиев