О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 5-3
В целях приведения нормативных правовых актов районного маслихата в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Теректинского районного маслихата согласно приложения.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить направление данного решения в органы юстиции, его опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Решение вступает в силу с момента подписания.
Исполняющий обязанности
председателя сессии
А. Нургалиев
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата № 5-3
от 22 июня 2016 года
1. Решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Теректинском районе" от 28 марта 2013 года №10-3, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3281 (опубликованное 17 мая 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" в №20);
2. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 марта 2013 года №10-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Теректинском районе" от 16 июля 2013 года №14-2, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3333 (опубликованное 9 августа 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" в №34-35);
3. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 марта 2013 года №10-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Теректинском районе" от 22 октября 2013 года №16-2, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3357 (опубликованное 22 ноября 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" в №51);
4. Решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении Регламента Теректинского районного маслихата" от 5 марта 2014 года №19-3, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3459.

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 5-3 шешімі
Аудандық мәслихаттың нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкестендіру мақсатында Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Теректі аудандық мәслихаттың шешімдері күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімді әділет органдарына жолдауын, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы
Ә. Нұрғалиев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 маусымдағы
№5-3 шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 28 наурыздағы № 10-3 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3281 тіркелген (2013 жылғы 17 мамырдағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" №20 газетінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы №10-3 "Теректі ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 16 шілдедегі №14-2 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3333 тіркелген (2013 жылғы 9 тамыздағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" №34-35 газетінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы №10-3 "Теректі ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 22 қазандағы №16-2 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3357 тіркелген (2013 жылғы 22 қарашадағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" №51 газетінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 5 наурыздағы №19-3 шешімі, нормативтік–құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3459 тіркелген.