О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 15 октября 2014 года № 13 "Об утверждении положений о территориальных органах Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 29 апреля 2019 года № 58. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 3 июля 2020 года № 86
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики РК от 03.07.2020 № 86.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Казахстан от 15 октября 2014 года № 13 "Об утверждении положений о территориальных органах Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9834, опубликован 20 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) Положение о Департаменте статистики города Нур-Султана Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан согласно приложению 15 к настоящему приказу;";
в приложении 1 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 73.";
в приложении 11 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 130000, Республика Казахстан, Мангистауская область, город Актау, 23 микрорайон, дом 41.";
в приложении 13 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 150008, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Нұрсұлтан Назарбаев, 83.";
в приложении 14 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 160024, Республика Казахстан, Туркестанская область, город Туркестан, 037 квартал, строение-3685, Дом Департаментов.";
в приложении 15 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Департаменте статистики города Нур-Султана Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қазандағы № 13 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 58 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 86 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 03.07.2020 № 86 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қазандағы № 13 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9834 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Статистика департаментi туралы ереже осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес;";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаментің заңды мекенжайы: 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 73 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 11-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: 130000, Қазақстан Республикасы, Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 23 шағын аудан, 41 үй.";
көрсетілген бұйрыққа 13-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: 150008, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 83.";
көрсетілген бұйрыққа 14-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: 160024, Қазақстан Республикасы, Түркістан облысы, Түркістан қаласы, 037 орам, 3685-құрылыс, Департаменттер үйі.";
көрсетілген бұйрыққа 15-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Статистика департаменті туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Департамент статистики города Нур-Султана Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан (далее - Департамент) является территориальным государственным органом Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан (далее - Комитет), осуществляющим руководство в сфере государственной статистической деятельности.";
пункты 8 и 9 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: 010000, Республика Казахстан, город Нур-Султан, район Сарыарка, улица Желтоксан, 22.
9. Полное наименование Департамента – Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики города Нур-Султана Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.".
2. Юридическому управлению Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) направление в территориальные органы Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства и исполнения.
3. Территориальным органам Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленные сроки принять меры, вытекающие из настоящего приказа, с информированием Комитет по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в месячный срок об итогах исполнения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Н. Айдапкелов

"1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Статистика департаменті (бұдан әрі – Департамент) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің (бұдан әрі – Комитет) мемлекеттік статистикалық қызмет саласында басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттік аумақтық органы болып табылады.";
8 және 9-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: 010000, Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Желтоқсан көшесі, 22.
9. Департаменттің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Нұр-Сұлтан қаласының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі.".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Заң басқармасы заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің аумақтық органдарына басшылыққа алу және орындау үшін жеткізілуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің аумақтық органдары орындалудың қорытындылары туралы бір айлық мерзімде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетін ақпараттандыра отырып, белгіленген мерзімдерде осы бұйрықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы Н. Айдапкелов