О бюджете сельского округа Басыкара на 202-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 188
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74011 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 412 тенге;
поступления трансфертов – 71995 тысяч тенге;
2) затраты – 74011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".

2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 шешімі
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74011 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 412 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71995 мың теңге;
2) шығындар – 74011 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".

2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Басыкара за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Басыкара за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.
4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Басыкара за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.

2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1 505
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 188
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Басыкара за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 659
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
5 659
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 188
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Басыкара за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

1 505
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 188 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 659
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 659
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 188 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

6 966
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 659
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
На приобретение 5,4 тонна жидкого топлива для вновь приобретенного мотора ДНС-150 для перекачки воды в селе Басыкара
1 107

6 966
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 659
22
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Басықара ауылына аяқ су айдауға жаңадан алынған ДНС-150 моторына қажетті 5,4 т. сұйық отын сатып алуға
1 107