Об установлениипубличного сервитута
Решение акима села Акжигит Бейнеуского района Мангистауской области от 27 декабря 2021 года № 22
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земелного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона "О местно государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичной сервитут сроком на 49 (сорок девять) лет без изьъятия земельных участков у собственников и земепользователей республиканскому государственному учреждению "Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" на земельные участки из земель села Акжигит площадью 0,2982 гектаров для проведения электро линии и площадью 0,3303 гектаров для проведения волоконно-оптической линии связи.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Акжигит" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего решения на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе Аппарата акима Бейнуского района;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима села Акжигит Ж. Салиев

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Ақжігіт ауылы әкімінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 22 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабына, 69 бабының 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына және жер учаскелеріне құқық беру үшін жобалық жоспарына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне Ақжігіт ауылының жерінен электр желісін жүргізу үшін ауданы 0,2982 гектар және талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін ауданы 0,3303 гектар жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Ақжігіт ауылының әкімі Ж. Салиев