О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2021 – 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 563/74
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18 ноября 2021 года № 79/11
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2021 – 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 563/74 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7155) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 392 991 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 372 196 тысяч тенге;
2) затраты – 401 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 443 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 443 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 218 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 496 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 623 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 197 286 тысяч тенге;
2) затраты – 225 742 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 337 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170 429 тысяч тенге;
2) затраты – 200 733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 732 тысяч тенге;

Павлодар қалалық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 563/74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 79/11 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 563/74 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7155 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 392 991 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 659 мың теңге;
трансферттер түсімі – 372 196 мың теңге;
2) шығындар – 401 434 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 443 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 218 405 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 623 мың теңге;
трансферттер түсімі – 197 286 мың теңге;
2) шығындар – 225 742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 337 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 001 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 514 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;
трансферттер түсімі –170 429 мың теңге;
2) шығындар – 200 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 732 мың теңге;