О бюджете Каратальского сельского округа Зайсанского района на 2022-2024 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 15-7
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы - 207 324,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9 582,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 197 742,0 тысяч тенге;
2)затраты - 208 061,2 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -737,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 737,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 737,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.09.2022 № 23-5/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Каратальского сельского округа на 2022 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 36681,0 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-7 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 207 324,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 9 582,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –197 742,0 мың теңге;
2)шығындар – 208 061,2 мың теңге;
3)таза бюджеттіккредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттіккредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттіккредиттердіөтеу – 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -737,2 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 737,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 737,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 23-5/8 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 36681,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

2-1. Используемые остатки бюджетных средств 737,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.03.2022 № 18-14/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата

2-1. 737,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 18-14/8 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Марқабаев
Зайсан аудандық мәслихатының