О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 14/156-VII
соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 259 930,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 151,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234 979,0 тысяч тенге;
2) затраты – 260 893,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/156-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73 - 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 - тармағының 1) тармақшасынасәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 259930,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 24 151,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 800,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 234979,0 мың теңге;
2) шығындар – 260 893,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств – 963,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.12.2022 № 23/310-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –963,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 02.12.2022 № 23/310-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай
аудандық мәслихатының