О бюджете поселка Деркул на 2022-2024 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 11-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Деркул города Уральск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 474 806,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 238,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 435 068,0 тысяч тенге;
2) затраты – 478 928,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 122,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 122,0 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 122,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.11.2022 № 21-6 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет поселка Деркул на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 11-2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26196).
3. Учесть в бюджете поселка Деркул на 2022 год поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 260 467 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 11-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Орал қаласының Деркөл кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 474 806,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 435 068,0 мың теңге;
2) шығындар – 478 928,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 122,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 122,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 122,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.11.2022 № 21-6 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Деркөл кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26196 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2022 жылға арналған Деркөл кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 260 467 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 30 декабря 2021 года № 11-6
Бюджет поселка Деркул на 2022 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихат хатшысы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№11-6 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Деркөл кентінің бюджеті