О бюджете города Аксай Бурлинского района на 2022-2024 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксай Бурлинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 066 585 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 489 482 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 88 350 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 487 653 тысячи тенге;
2) затраты – 1 300 242 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 233 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 657 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 233 657 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласының бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 066 585 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 489 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 88 350 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 487 653 мың теңге;
2) шығындар – 1 300 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 233 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 657 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 233 657 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К.Ермекбаев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №13-1
Бюджет города Аксай на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 23-2 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К.Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№13-1 шешіміне 1 – қосымша
2022 жылға арналған Ақсай қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 23-2 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы