О бюджете города на 2023-2025 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 7С-22/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 527 065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 808 495,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44 796,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 603 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 620 170 тысяч тенге;
2) затраты – 13 972 463,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 241 372,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 294 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 251 666,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 069,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16 069,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 220 095,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220 095,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-8/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в областной бюджет в сумме 2 582 030 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета города на 2023 год, целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета бюджетам поселков, сел и сельского округа в сумме 287 042 тысячи тенге, в том числе:
поселок Аксу – 46 751 тысяча тенге;
поселок Бестобе – 32 629 тысяч тенге;
поселок Заводской – 38 544 тысячи тенге;
поселок Шантобе – 38 374 тысячи тенге;
село Карабулак – 44 083 тысячи тенге;

2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-22/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 527 065 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 808 495,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 796,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 603 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 620 170 мың теңге;
2) шығындар – 13 972 463,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 241 372,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 294 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 251 666,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 069,7 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 16 069,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 220 095,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 095,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджетке берілетін 2 582 030 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған қала бюджетінің түсімдер құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. 2023 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін 287 042 мың теңге сома субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, соның ішінде:
Ақсу кенті – 46 751 мың теңге;
Бестөбе кенті – 32 629 мың теңге;
Заводской кенті – 38 544 мың теңге;
Шаңтөбе кенті – 38 374 мың теңге;
Қарабұлақ ауылы – 44 083 мың теңге;

село Изобильное – 29 631 тысяча тенге;
село Кырык кудык – 33 727 тысяч тенге;
Богенбайский сельский округ – 23 303 тысячи тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2023 год в сумме 125 296 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 22 декабря
2022 года № 7С-22/2
Бюджет города на 2023 год

Изобильный ауылы – 29 631 мың теңге;
Қырық құдық ауылы – 33 727 мың теңге;
Бөгенбай ауылдық округі – 23 303 мың теңге.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 125 296 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
О.Жағыпаров
Степногорск қалалық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-22/2 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған қала бюджеті

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
402 600,7
013
Капитальные расходы государственного органа
31 508,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 835,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 106 813,5
02
Оборона
218 133,7
1
Военные нужды
20 938,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 938,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 938,6
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
197 195,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
197 195,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
195 654,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 540,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
33 787,1
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
33 787,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
33 787,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
33 787,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
781 612
1
Социальное обеспечение
69 035
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69 035
005
Государственная адресная социальная помощь
69 035
2
Социальная помощь
505 121,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
505 121,2
002
Программа занятости
66 315,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 932
006
Оказание жилищной помощи
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
116 221,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1466,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
150 896,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
402 600,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 508,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
69 835,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 106 813,5
02
Қорғаныс
218 133,7
1
Әскери мұқтаждар
20 938,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20 938,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 938,6
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
197 195,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
197 195,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
195 654,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 540,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
33 787,1
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
33 787,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33 787,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
33 787,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
781 612
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
69 035
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 035
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
69 035
2
Әлеуметтiк көмек
505 121,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
505 121,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
66 315,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 932
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
116 221,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1466,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
150 896,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

65 243,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
64 537,5
003
Капитальные расходы государственного органа
705,6
6
Земельные отношения
10 612
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
10 612
010
Организация работ по зонированию земель
10 612
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 484,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 484,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 484,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
61 625,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
61 625,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
61 625,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
52 827,7
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8 550
015
Капитальные расходы государственного органа
247,6
12
Транспорт и коммуникации
1 484 957,6
1
Автомобильный транспорт
1 368 206,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 368 206,1
020
Развитие транспортной инфраструктуры
13 600
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
225 565,2
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 129 040,9
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
116 751,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
116 751,5
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
116 751,5
13
Прочие
1 107 080,8
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
46 792,8
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
46 792,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
46 792,8
9
Прочие
1 060 288
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 500
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

65 243,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 537,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
705,6
6
Жер қатынастары
10 612
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
10 612
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 612
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 484,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 484,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
1 484,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
61 625,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
61 625,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
61 625,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 827,7
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8 550
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
247,6
12
Көлiк және коммуникация
1 484 957,6
1
Автомобиль көлiгi
1 368 206,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 368 206,1
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13 600
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
225 565,2
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 129 040,9
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
116 751,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
116 751,5
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
116 751,5
13
Басқалар
1 107 080,8
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
46 792,8
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
46 792,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 792,8
9
Басқалар
1 060 288
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 500
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

78 242
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
5 932
На создание центров по поддержке семей
17 790
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
8 539
На выплату государственной адресной социальной помощи
48 635
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На капитальный ремонт здания (замена оконных и витражных блоков) Центральный дворец культуры "Горняк" города Степногорска
58 937
На текущий ремонт мужских туалетов здания Центральный дворец культуры "Горняк" города Степногорска
8 455
На текущий ремонт помещений здания дом культуры "Рауан" поселка Бестобе, города Степногорска
28 840
На текущий ремонт репетиционного зала здания дома культуры "Рауан" поселка Бестобе, города Степногорска
20 569
На текущий ремонт системы отопления клуба села Изобильное, города Степногорска
4 747
На текущий ремонт кабинетов здания дома культуры поселка Аксу, города Степногорск
1 930
На текущий ремонт кабинетов здания дома культуры поселка Аксу, города Степногорска. Замена внутренних дверей
1 865
На текущий ремонт кабинетов здания дома культуры поселка Аксу, города Степногорска. Замена окон
2 745
На текущий ремонт входной группы и фойе первого этажа дома культуры "Горняк" поселка Шантобе, города Степногорска
20 000
На текущий ремонт коридоров и туалетов первого этажа, художественной мастерской дома культуры "Горняк" поселка Шантобе, города Степногорска
6 655
На установку металлической трибуны в городе Степногорск
9 550
На установку спортивной площадки в поселке Заводской,
города Степногорска
50 000
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
На строительство крытого хоккейного корта в городе Степногорск
270 000
На строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Бестобе города Степногорска Акмолинской области
100 000
На строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске Акмолинской области (позиция 5) Корректировка
185 556
На строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске Акмолинской области (6 позиция)
182 927
На строительство сети водоснабжения, канализация, теплоснабжения и благоустройства к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске Акмолинской области (позиция 2)
11 789
На строительство сетей наружного электроосвещения и благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (5 позиция)
17 386
На строительство сетей наружного электроосвещения и благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (6 позиция)

78 242
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
5 932
Отбасыларды қолдау орталықтарын құруға
17 790
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
8 539
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
48 635
Мәдениет, тілдердідамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Степногорск қаласының "Горняк" орталық мәдениет сарайы ғимаратын күрделі жөндеуге (терезе және витраж блоктарын ауыстыру)
58 937
Степногорск қаласының "Горняк" орталық мәдениет сарайы ғимаратының ерлер дәретханаларын ағымдағы жөндеуге
8 455
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің "Рауан" мәдениет үйі ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеуге
28 840
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің "Рауан" мәдениет үйі ғимаратының дайындық залын ағымдағы жөндеуге
20 569
Степногорск қаласы, Изобильное ауылы клубының жылыту жүйесін ағымдағы жөндеуге
4 747
Степногорск қаласы, Ақсу кенті мәдениет үйі ғимаратының кабинеттерін ағымдағы жөндеуге
1 930
Степногорск қаласы, Ақсу кентінің мәдениет үйі ғимаратының кабинеттерін ағымдағы жөндеуге. Ішкі есіктерді ауыстыру
1 865
Степногорск қаласы, Ақсу кентінің мәдениет үйі ғимаратының кабинеттерін ағымдағы жөндеуге. Терезелерді ауыстыру
2 745
Степногорск қаласы, Шантөбе кентінің "Горняк" мәдениет үйінің бірінші қабатының кіру тобы мен фойесін ағымдағы жөндеуге
20 000
Степногорск қаласы, Шантөбе кентінің "Горняк" мәдениет үйінің бірінші қабатындағы дәліздер мен дәретханаларды, көркемсурет шеберханасын ағымдағы жөндеуге
6 655
Степногорск қаласында металл трибунаны орнатуға
9 550
Степногорск қаласы, Заводской кентінде спорт алаңын орнатуға
50 000
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Степногорск қаласында жабық хоккей кортын салуға
270 000
Ақмола облысы Степногорск қаласының Бестөбе кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
100 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салуға (5-кезең) Түзету
185 556
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салуға (6-кезең)
182 927
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау және абаттандыру желісін салуға (2-кезең)
11 789
Ақмола облысы, Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электр жарықтандыру желілерін салуға және аумақты абаттандыруға (5-кезең)
17 386
Ақмола облысы, Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электр жарықтандыру желілерін салуға және аумақты абаттандыруға (6-кезең)

36 727
На строительство инженерной инфраструктуры к объектам индивидуального жилищного строительства микрорайона "Солнечный" города Степногорска Акмолинской области. Электроснабжение
36 994
На строительство сетей теплоснабжения, благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 1)
32 058
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На реконструкцию сетей водоснабжения в поселке Шантобе, города Степногорска
500 000
На реконструкцию автомобильной дороги улица Новосибирская от улицы Мира до 20-го микрорайона в городе Степногорск, Акмолинской области (2-я очередь от улицы Сары Арка до 20-го микрорайона)
12 668
На разработку проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы "Реконструкция участка автомобильной дороги от микрорайона Пригородный до моста через речку Аксу в городе Степногорск"
13 600
Реконструкция автодороги по улице Степная от улицы Парковая до 20 микрорайона в городе Степногорске, Акмолинской области
41 606
На средний ремонт покрытия улиц села Карабулак, города Степногорска
97 285
На средний ремонт покрытия улиц
села Кырык кудык, города Степногорска
70 000
На благоустройство дворовых территорий города Степногорск,
двор микрорайона "Пригородный"
70 000
На благоустройство дворовых территорий города Степногорск,
двор 5 микрорайона, дома № 25, 27, 28
70 000
На благоустройство дворовых территорий города Степногорск,
двор 2 микрорайона, дома № 21-24
70 000
На благоустройство дворовой территории поселка Бестобе,
города Степногорска
30 000
На благоустройство дворовой территории села Байконыс,
города Степногорска
20 000
На благоустройство дворовой территории села Кырык кудук,
города Степногорска
20 000
На благоустройство детской многофункциональной площадки на территории поселка Шантобе, города Степногорска
20 000
На благоустройство дворовой территории города Степногорска
242 365
На ремонт объектов коммунальной собственности
25 985
На регистрацию объектов кондоминиума в городе Степногорск
60 000
На средний ремонт внутрипоселковых дорог поселка Бестобе, города Степногорска
100 000
На средний ремонт покрытия улиц села Байконыс,
города Степногорска
30 000
На средний ремонт автомобильных дорог города Степногорска
69 200
На средний ремонт дороги проходящей через поселки Аксу, Заводской
101 600
На средний ремонт дорог от улицы Алтынтау до улицы
Ракымжана Кошкарбаева в поселке Аксу, города Степногорска
50 825
На средний ремонт дорог поселка Заводской, города Степногорска
80 000
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц
поселка Шантобе, города Степногорска

36 727
Ақмола облысы Степногорск қаласының "Солнечный" шағын ауданының жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік инфрақұрылым салуға. Электрмен жабдықтау
36 994
Ақмола облысы, Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге жылумен жабдықтау желілерін салуға, аумақты абаттандыруға (1-кезең)
32 058
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласы, Шантөбе кентінде сумен жабдықтау желілерін қайта жаңартуға
500 000
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Мира көшесінен 20-шы шағын ауданға дейін Новосібір көшесі автомобиль жолын қайта жаңартуға (Сары Арқа көшесінен 20-шы шағын ауданға дейін 2-кезек)
12 668
"Пригородный шағын ауданынан Степногорск қаласындағы Ақсу өзені арқылы өтетін көпірге дейінгі автомобиль жолының учаскесін реконструкциялау" мемлекеттік сараптамасынан өтіп, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
13 600
Ақмола облысы, Степногорск қаласындағы Степная көшесінен 20-шы шағын ауданға дейінгі Степная көшесіндегі автожолды қайта жаңарту
41 606
Степногорск қаласы, Қарабұлақ ауылы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге
97 285
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге
70 000
Степногорск қаласының аула аумақтарын абаттандыруға, "Пригородный" шағын ауданының ауласы
70 000
Степногорск қаласының аула аумақтарын абаттандыруға, 5 шағын ауданның ауласы, № 25, 27, 28 үйлер
70 000
Степногорск қаласының аула аумақтарын абаттандыруға, 2 шағын ауданның ауласы, № 21-24 үйлер
70 000
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің аула аумағын абаттандыруға
30 000
Степногорск қаласы, Байқоңыс ауылының аула аумағын абаттандыруға
20 000
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылының аула аумағын абаттандыруға
20 000
Степногорск қаласы, Шантөбе кентінің аумағында көпфункционалды балалар алаңын абаттандыруға
20 000
Степногорск қаласының аула аумағын абаттандыруға
242 365
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеуге
25 985
Степногорск қаласында кондоминиум объектілерін тіркеуге
60 000
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің кентішілік жолдарын орташа жөндеуге
100 000
Степногорск қаласы, Байқоңыс ауылы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге
30 000
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
69 200
Ақсу, Заводской кенттері арқылы өтетін жолды орташа жөндеуге
101 600
Степногорск қаласы Ақсу кентіндегі Алтынтау көшесінен Рахымжан Қошқарбаев көшесіне дейінгі жолдарды орташа жөндеуге
50 825
Степногорск қаласы, Заводской кентінің жолдарын орташа жөндеуге
80 000
Степногорск қаласы, Шантөбе кенті көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге