О бюджете Полтавского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С 26/19.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 393,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 13 847,5 тысяча тенге;
2) затраты – 21 599,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 205,5 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/13 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Полтавского сельского округа на 2023 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Полтавского сельского округа в сумме 13 401 тысяча тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/19 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 393,5 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 7 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 13 847,5 мың теңге;
2) шығындар – 21 599,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 205,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/13 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Полтавка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 13 401 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете Полтавского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7С 26/19
Бюджет Полтавского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/13 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. 2023 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 26/19 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/13 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер