О бюджете Журавлевского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-31/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Журавлевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60910,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3961,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 56949,5 тысяч тенге;
2) затраты – 61581,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 671,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 671,0 тысяча тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/7 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60910,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3961,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56949,5 мың теңге;
2) шығындар – 61581,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 671,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 671,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Журавлевского сельского округа на 2023 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 24712,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе расходов бюджета Журавлевского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 32237,5 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета в сумме 32237,5 тысяч тенге, в том числе:
32237,5 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/8 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 24712,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Журавлевка ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 32237,5 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
облыстық бюджеттен 32237,5 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
32237,5 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.