О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С13-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2022 года № 7С16-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С13-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26271) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 037 601,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 353 720,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 633,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 676 248,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 028 027,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 782,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 190,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 972,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 785,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 785,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 429,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 429,0 тысяч тенге:
поступление займов – 9 189,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 972,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 212,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
Приложение к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 21 февраля
2022 года № 7С16-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7С13-2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С13-2 "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 ақпандағы № 7С16-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С13-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26271 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 037 601,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 353 720,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 633,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 676 248,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 028 027,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 782,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 190,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 972,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 785,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 785,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 429,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 429,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 189,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 972,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 212,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 ақпандағы
№ 7С16-2 шешіміне
қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С13-2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер