О бюджете Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2023 № 7С-34/4 (вводится в действие с 01.01.2023).
1. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164899,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8119,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 596,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 156183,8 тысяч тенге;
2) затраты – 167104,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 7С-34/4 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164899,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8119,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 596,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 156183,8 мың теңге;
2) шығындар – 167104,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2204,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2204,6 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/5 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2023 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 20633,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2204,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2204,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/5 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетте 20633,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

75693,0
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Н.Кубенова, Школьная, К.Жубандыкова в селе Кызылагаш Бурабайского района
83308,0
За счет трансфертов районного (города областного значения) бюджета:
1038,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1038,0

75693,0
Бурабай ауданы Қызылағаш ауылындағы Н.Кубенов, Школьная, к. Жұбандықов көшелеріндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу
83308,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет трансферттері есебінен:
1038,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1038,0